Nieruchomości w dzielnicy Palm Jumeirah
W Palm Jumeirah mamy 9 projektów w bazie. Sprawdź dostępne apartamenty i wille, a przygotujemy ceny i plany płatności. Zakup prowadzimy zdalnie.
9 ofert
Armani Beach Residences
Palm Jumeirah · Arada
Zapytaj o projekt →
AVA at Palm Jumeirah
Palm Jumeirah · Omniyat
Zapytaj o projekt →
Ellington Beach House
Palm Jumeirah · Ellington Properties
Zapytaj o projekt →
Luce
Palm Jumeirah · Taraf
Zapytaj o projekt →
One&Only The Palm
Palm Jumeirah · Kerzner International
Zapytaj o projekt →
Orla by Omniyat
Palm Jumeirah · Omniyat
Zapytaj o projekt →
Palm Jumeirah
Palm Jumeirah · Nakheel
Zapytaj o projekt →
Six Senses Residences The Palm
Palm Jumeirah · Select Group
Zapytaj o projekt →
The Royal Atlantis Residences
Palm Jumeirah · Kerzner International
Zapytaj o projekt →Nieruchomości w Palm Jumeirah: co warto wiedzieć
W dzielnicy Palm Jumeirah w Dubaju kupisz apartamenty i wille na sprzedaż, zarówno projekty off-plan (na planach ratalnych dewelopera), jak i lokale gotowe. Kupujący pytają o ceny nieruchomości w Palm Jumeirah, dostępne metraże, rentowność najmu oraz zakup na własność (freehold) i Golden Visa od progu 2 mln AED. Ceny i realny potencjał najmu zależą od konkretnego projektu, piętra i widoku, dlatego przygotujemy indywidualne zestawienie.
Zobacz też: apartamenty w Dubaju, wille w Dubaju, przewodnik po dzielnicach, rentowność najmu.
Zapytaj o oferty w tej dzielnicy
Powiemy, co realnie warto rozważyć w Palm Jumeirah i w jakich cenach.